Real Buzz
Globalne rozwiązania marketingowe dla agentów
Globalne rozwiązania marketingowe dla agencji
Kompleksowe rozwiązania marketingowe Real-Buzz

Facebook jest globalny

IDX-Buzz wielojęzyczna aplikacja IDX w prosty sposób promuje Twoje oferty na cały świat

Działaj globalnie!

Reklamuj swoje oferty wszędzie z wielojęzyczną aplikacją IDX na Twoją stronę

Przyłącz się do Real-Buzz!

Dołącz do globalnej sieci kupujących i innych specjalistów nieruchomości! Za darmo! Po co czekać

Odkryj naszą globalną sieć kontaktów i rekomendacji

Welcome to RealBuzz

Rekomendacje są ważnym źródłem nowych interesów, nieważne czy poza granicami miasta czy kraju. Real-Buzz został stworzony żeby pomóc Ci zbudować sieć kontaktów biznesowych, której potrzebujesz, stworzyć i rozwinąć rynek transakcji z rekomendacji zarówno w obrębie Twojej firmy, jak i z innymi firmami, krajowy i międzynarodowy.

Real-Buzz ma mnóstwo łatwych w użyciu opcji, takich jak synchronizacja z Facebookiem i Linked-In. Wszystko w Biznesowej Sieci Kontaktów jest wyłącznie dla specjalistów. Zacznij swoją przygodę z.

Real-Buzz już dziś!!

Lady Image
  • Uzupełnij swój Profil Biznesowy podając szczegóły dotyczące specjalizacji, posiadanych certyfikatów i szkoleń zawodowych, języków którymi się posługujesz, proponowanej prowizji za rekomendację i dużo więcej. Informacje zawarte w Twoim Profilu Biznesowym są dostępne tylko dla innych specjalistów i niewidoczne dla klientów. (Twoje konto Real-Buzz ma oddzielną sieć kontaktów z klientami, dzięki której możesz się kontaktować z nimi na wiele sposobów).
  • Połącz swoje konto Real-Buzz z kontem Immobel, a Twoje oferty nieruchomości będą wyświetlane na Twoim Profilu Biznesowym przetłumaczone na 18 języków.
  • Połącz swój profil na Real-Buzz ze swoim profilem na Facebooku, żeby zobaczyć swoim Facebookowych znajomych na Real-Buzz.

Real-Buzz zaprojektowany do stworzenia Twojej Sieci Kontaktów Biznesowych, łączy to co najlepsze w Facebooku i LinkedIn z możliwością indywidualnych ustawień dopasowanych do Twoich potrzeb

Teraz Twoja Sieć Kontaktów nie ma granic!

Opcje:

  • Twój Profil Biznesowy wyświetlany w 18 językach zwraca uwagę na posiadane przez Ciebie certyfikaty i szkolenia zawodowe, języki którymi się posługujesz, obszary rynku, w których się specjalizujesz, dodatkowo prezentuje Twoje zdjęcie oraz linki do Twojego profilu na Facebooku, Twitterze, LinkedIn i oczywiście Twojej strony internetowej.

Dowiedz się więcej»